جمعه, 30 مهر 1400

گفت گو با همکار ورزشکار آقای محمد عباسی

روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز

تعداد زیادی از کارکنان صنعت انتقال گاز در بخش های مختلف در عین شرایط سخت کاری توانسته اند در عرصه های مختلف از جمله، علمی، پژوهشی، ورزشی و ... فعالیت نمایند و علاوه بر آن موفقیت های ارزشمندی نیز کسب کنند.

تعداد زیادی از کارکنان صنعت انتقال گاز در بخش های مختلف  در عین شرایط سخت کاری توانسته اند در عرصه های مختلف از جمله، علمی، پژوهشی، ورزشی و ... فعالیت نمایند و علاوه بر آن موفقیت های ارزشمندی نیز کسب کنند.

محمد عباسی، یکی از کارکنان جوان خانواده بزرگ شرکت انتقال گاز ایران است که سال ها در عرصه ورزشی فعالیت داشته و توانسته است عناوین مختلفی نیز بدست آورد. او متولد سال 1370 در بوشهر و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است. از سال 1392 وارد شرکت انتقال گاز ، منطقه ده عملیات  شده و در حال حاضر در واحد منابع انسانی ( خدمات رفاهی)  مشغول بکار می باشد. محمد عباسی در گفت گو با ماهنامه باهم و برای هم فعالیت های خود در چند سال اخیر  و همچنین موفقیتی که اخیرا کسب کرده است را تشریح کرد و با اشاره به فعالیت های ورزشی خود گفت: از سال 1380 تاکنون در رشته ورزشی تکواندو  فعالیت دارم و دارای 4 مدال قهرمانی کشور در رده های مختلف، 8 طلای قهرمانی کشور در مسابقات دانشجویان و همچنین مقام سوم جام برترین های جهان در کره جنوبی می باشم.

اوبا بیان اینکه درحال حاضر مربی تیم منتخب نونهالان و مسئول کمیته پژوهش هیئت تکواندو استان بوشهر است از موفقیت اخیر خود در حوزه استارت آپ ورزشی می گوید که در ادامه می خوانید:

· درخصوص استارت آپ یا رویداد شتابی که در آن موفقیت داشته اید، برایمان توضیح دهید؟

 این رویداد با هدف القای نشاط، سلامتی و معرفی ایده ای نو استارت آپی، توسط هیئت تکنواندو استان بوشهر و پارک علم و فناوری خلیج فارس در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار گردید.  محور های این رویداد شامل ؛ نرم افزار های ورزشی و مربیگری ،تجهیزات ورزشی ، گردشگری ورزشی و رسانه ورزشی  بود. در این رویداد 18 ایده  ارائه گردید که براساس تشخیص و امتیاز دهی داوران، 9 ایده نهایی جهت ارائه در رویداد اختتامیه انتخاب گردید و به لطف خداوند ایده طرح اپلیکیشن همراه با تکواندو که توسط بنده ارائه شده بود توانست مقام سوم را کسب نماید.

· از ویژگی های طرح ایده خود که ساخت اپلیکیشن بوده برایمان بگویید؟

این اپلیکیشن  دارای ویژگی های متعددی است که برای علاقه مندان در رشته تکواندو بسیار تاثیر گذار است.  ازجمله ویژگی های مهم آن می توان به ارتباط با اساتید مجرب در سطح کشور اشاره کرد، بطوریکه افرادی که به دلایل مختلف امکان دسترسی به اساتید یا مربی های مجرب و حرفه ای را ندارند از طریق این بستر می توانند با آنان ارتباط برقرار نمایند. همچنین امکان بهره مندی در خصوص انجام تمرینات آمادگی جسمانی در تکواندو ، اطلاعات تغذیه در تکواندو در سبک های مختلف ، زیر نظر بهترین اساتید کشور  نیز در این آپ میسر می باشد.

· در ساخت و طراحی این مهم چه کسانی با شما همکاری داشته اند؟

در طراحی این اپ همسرم نیز که رشته تحصیلی آن مهندسی ای تی است  همکاری بسیار زیادی با من داشتند که شایسته دراینجا از ایشان تشکر و قدردانی نمایم.

 

· چنانچه نکته ای باقی مانده است که لازم می دانید مخاطبین ما مطلع شوند، بفرمایید.

خیلی سخت است که شما هم کار کنید و هم ورزش، به  عبارتی سختی های خودش را دارد. اما من سعی کردم که در هر دو موفق باشم و این تداخل خدشه ای در انجام وظایف مربوط به کارم ایجاد نکند.

برای بهتر شدن  و رفع نواقص اپلیکیشن عنوان شده تلاش خواهم کرد  و امیدوارم بتواند تمامی خاسته های ورزشکاران مخصوصا در رشته تکواندو بر طرف و کمک شایانی به ورزش کشور نماید .  در اخر از خانواده خودم که همیشه حامی من در تمامی عرصه های زندگی بودن تشکر میکنم.

منطقه ده عملیات انتقال گاز

تهیه شده در رواحد روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها
    5.7.14.0
    V5.7.14.0