پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

مرتضی کریمی زاده ، یکی دیگر از کارکنان هنرمندی است که دستی در آتش هنر دارد . اوسال هاست که در عرصه تئاتر و اجرای نمایش زنده و همچنین تعزیه خوانی فعالیت می کند و علاوه بر این فرزند ایشان نیز با ساز خود نواهای آرامش بخشی می نوازد که روح را نوازش می دهد.
با او دراین باره گفت و گو کرده ایم که مشروح آن را می خوانید:
به مناسبت فرارسیدن هفتم مهرماه روز ایمنی و آتشنشانی در گفت گویی با رییس واحد HSE منطقه ده عملیات انتقال گاز، آخرین تحوالات و اقدامات انجام شده در این حوزه را مورد بررسی قرارداده ایم؛ گفت گوی کوتاه ماهنامه باهم وبرای هم با امین فخری، سکاندار حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست منطقه ده عملیات انتقال گاز را می خوانید.
هفته دفاع مقدس سبب شده است تا بیش از پیش به ایثار و فداکاری در مکتب اسلام توجه کنیم. فرهنگی که می توان آن را یادآور از خود گذشتگی و دور از فردگرایی خواند. همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس به سراغ مسعود فریدونی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید آوینی رفتیم تا نظر ایشان را در رابطه با مسائل مربوط به ایثار و دفاع مقدس جویا شویم. در ادامه مشروح این گفت و گو را می خوانید:
گفت و گو با همسر یکی از کارکنان که سال هاست در حوزه ورزش فعالیت دارد و کتاب صندلی داغ پروتین را نیز ترجمه کرده است.
معاونت عملیات خطوط لوله یکی از مهمترین واحدهای سازمانی زیر مجموعه منطقه ده عملیات انتقال گاز است که با ماموریت انتقال ایمن و پایدار گاز، نقشی موثر در تامین انرژی گاز در بخش های مختلف کشور را برعهده دارد. برای آشنایی بیشتر با وظایف و فعالیت های این واحد گفت گویی را با مهندس حبیب ابرار، سرپرست معاونت عملیات خطوط لوله انجام داده ایم که توجه شما را به آن جلب می نماییم.
تعداد زیادی از کارکنان صنعت انتقال گاز در بخش های مختلف در عین شرایط سخت کاری توانسته اند در عرصه های مختلف از جمله، علمی، پژوهشی، ورزشی و ... فعالیت نمایند و علاوه بر آن موفقیت های ارزشمندی نیز کسب کنند.
برخی از کارکنان شاغل درصنعت انتقال گاز علاوه بر انجام ماموریت های کاری، موفقیت های دارند که پرداختن به آنها ارزشمند است. یکی از این افراد موفق که کارمند واحد حراست است، سید عبدالمهدی هاشمی از نوازندگان برتر عرصه موسیقی است. درادامه با وی بیشتر آشنا می شوید.
برای بررسی شرایط عملیات تعمیرات اساسی و همچنین خداقوت به همکاران زحمت کش در این بخش به سراغ رضا جوکار، رییس واحد تعمیرات اساسی رفتیم که مسئولیت انجام این عملیات را بر عهده دارد.
تعداد زیادی از کارکنان صنعت انتقال گاز در بخش های مختلف در عین شرایط سخت کاری توانسته اند در عرصه های مختلف از جمله، علمی، پژوهشی، ورزشی و ... فعالیت نمایند و علاوه بر آن موفقیت های ارزشمندی نیز کسب کنند.
نیروی انسانی توانمند = سازمان توانمند

5.7.14.0
گروه دورانV5.7.14.0